Оплата і доставка

Доставка

 

Доставка здійснюється в усі регіони України, окрім окупованих Донецької та Луганської областей і Криму. Ви можете обрати будь-який зручний для вас варіант доставки або здійснити самовивіз зі складів компанії. Відвантаження здійснюється за 1-3 дні з дати оплати. Компанія має логістичних партнерів - транспортні компанії “САТ”, “Нова пошта” . Вартість відправки замовлення сплачується Покупцем за тарифами перевізника, для попереднього розрахунку вартості доставки скористайтесь калькулятором вартості. Також наша компанія виконує доставку власним автотранспортом, щодо вартості вас проконсультує наш менеджер.

 

Самовивіз

 

Можлива послуга самовивозу товару при зверненні у підрозділ компанії. Підрозділи нашої компанії розташовані за наступними адресами:                                                                                                                                        

Головний офіс/склад: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 1

Офіс/склад: м. Київ, бул. Вацлава Гавела 16а

Офіс/склад: Львівська обл., м. Львів, вул. Городоцька, 174

Склад: Одеська обл., с.Усатова, вул. Залізничників, 19

Склад: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Лугова, 11-а

 

Оплата

 

Оплату можна здійснити в зручний для Вас спосіб - за допомогою послуг банка і терміналів самообслуговування. Рахунок можна отримати, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині - відповідальний співробітник компанії зв’яжеться з вами для оформлення рахунку і уточнення умов оплати і доставки. Строки сплати замовлення вказані в рахунку.

 

Повернення товару

 

Товар не підлягає обміну або поверненню. Постановою КМУ від 19 березня 1994 (№172) затверджено перелік товарів, що не підлягають обміну або поверненню, а саме: трубна продукція, листовий металопрокат, лінійний металопрокат https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п